Dekorativní a pohledové stěrky

Pohledové stěrky pro podlahy a stěny

Nejmodernější trend podlah, který plně vystihuje potřebu zákazníka po zcela individuálním designu. Fantazii se meze nekladou a tak můžete mít podlahu klasickou, ušlechtilou, homogenní či dle vlastní fantazie. To vše v barvách RAL i namíchanou dle Vašeho přání…

Vybrat si můžete podle svých kritérií mezi stěrkami cementovými, epoxidovými či polyuretanovými včetně aplikace jejich uzávěry ať již v lesku či matu…

Ovšem zcela vyjímečnou kvalitu interiéru můžete získat pouze díky systému

 

Dekorativní podlahy jsou vhodné všude tam, kde má zelenou moderní vnímání bytového či jiného prostoru.

 

Zde si můžete vybrat interier a pohrát si s barevnou škálou materiálů panDOMO: PanDOMO DesignTool

 

Certifikovaní PANDOMO realizátoři

 

 

 

 

Imitace betonu na podlaze a stěně

ARDEX, tvůrce designových podlahových a stěnových systémů stěrek panDOMO přichází s novým systémem pohledových stěrek pod názvem BETONIMAGE.

Na rozdíl od systému panDOMO, který umožňuje nesčetné barevné kombinace, systém podtrhuje a zvýrazňuje barvu a kresbu betonu ve všech jeho variantách. Není sice tak pestrý jako systémy panDOMO, určitě jej však velmi příjemně doplňuje.

Díky nepřebernému počtu různorodých malířských a štukatérských technik se otvírají nové možnosti klasického designu betonu. Materiál, solidní základ systému, vyrábí a dodává Ardex, myšlenku, nápad a vizi dodává zručný řemeslník ve spolupráci se zákazníkem, designérem a

architektem. Na stěně tak vzniká mnohem více než jen pouhý barevný nátěr, vzniká jedinečný design propůjčující objektu výjimečnost, ojedinělost a originalitu.

 

Aplikaci systému BetonImage smí provádět pouze proškolená a certifikovaná firma.

 

Co je ?

Facebeton je cementová nebo epoxidová pohledová stěrka, která při dodržení všech technologických a aplikačních  zásad vytváří  téměř dokonalou a velmi přirozenou kopii  betonového povrchu i s jeho optickými nedokonalostmi.

Systém nabízí širokou  škálu šedivých odstínů, ale i pigmentaci různých barevných variant.

Facebeton pohledová stěrka se aplikuje na stěny i podlahyJe aplikovatelný na všechny obvyklé stavební podklady, beton, cihelné zdivo, omítka, stávající keramický obklad, cementový nebo anhydritový potěr.

Finální povrchovou úpravou lze stěrku použit i v koupelnách, sprchových  koutech. 

FACEBETON - specifikace

Jedná se o tenkovrstvou  úpravu stěn, podlah i stropů použitelnou v interiéru i v exteriéru.

Technologie systému FACEBETON umožňuje docílit sametově hladkého až silně strukturovaného charakteru povrchu. Konečný vzhled je vždy ovlivněn autorským rukopisem při samotné realizaci, způsobem zpracování i skladbou použitých materiálů.

Lze tedy docílit velmi různorodých typů povrchů s charakteristickým výskytem kaveren a hnízd, rozličných tvarů map a kreseb, odstínů, barevných tonalit a patin.

 

Společnost MUREXIN vyvinula tuto svoji vlastní technologii pro pohledovou stěrku Facebeton již v roce 2012. Facebeton je vlastní know-how společnosti Murexin, jehož vlastnosti neustále zdokonaluje.

Certifikovaní Facebeton realizátoři

Aplikaci systému Facebeton smí provádět pouze proškolená a certifikovaná firma.

 

Epoxidové podlahy a stěny

Slouží převážně tam, pokud vyžadujete optimální odolnost proti teplotám, chemikáliím, protiskluznost a hlavně mechanickému namáhání. Důležitým faktorem pro výběr je rychlost provedení (odstávka provozu jen po minimální dobu)!

Vybrat si můžete mezi nátěrem, stěrkou, zaškrabem (nátěr s jemným pískem), plastbetonem (epoxid s křemenným pískem)                   

či kamenným kobercem (epoxid s různě velkými zrny kamenných oblázků)..

Barevná škála je takřka neomezená.. 

Firma ELEKTA je jedním z největších italských výrobců průmyslových a DEKORATIVNÍCH PRYSKYŘIC.

Přizpůsobila aplikační cyklus malířům a štukatérům tak, aby byl jednoduchý, lehce přebrusitelný a z převážné části jednosložkový.

Stěrkové pryskyřice nabízí nekonečný počet barevných odstínů a kombinací. Můžete tak vytvořit zcela originální povrchy podle Vaší fantazie a přání klienta.

Aplikaci systému ELEKTA smí provádět pouze proškolená a certifikovaná firma.                    

 

Polyuretanové podlahy

Podlaha ARTURO představuje důležitou funkcionalistickou složku každého objektu. Přitom funkčnost není určována pouze praktickými aspekty. Podlaha ovlivňuje rovněž atmosféru a náladu prostoru, ve kterém žijeme, pracujeme a bydlíme. A právě o tyto vjemy obohacuje prostor značka Arturo.

Arturo je značka nizozemského výrobce Unipro bv, který má vedoucí postavení v oblasti výroby podlah ze syntetických pryskyřic v Holandsku. Podlahové systémy Unipro bv a speciální podlahy Artuto jsou vhodné jak pro oblast renovací, tak v oblasti nové výstavby.

Značka Arturo nabízí širokou paletu možností, kterými lze dosáhnout požadovaného cíle. Pomocí Artuto můžete vytvořit podlahy, které nejenom, že budou splňovat požadovanou funkčnost, ale navíc vyjdou vstříc Vašim požadavkům a přání na jedinečný koncept originálního vzhledu Vaší podlahy.

Arturo podlaha je originálem přesně dle Vašeho přání.  Nechte se překvapit, jak může být podlaha pro Vás významná a jak Vás může positivně ovlivnit.

left right

certifikáty a osvědčení

certifikát
certifikát
certifikát
certifikát
certifikát