Čistící zóny a speciální podlahy

Jedním, zákazníky, z nejvíce opomíjených materiálů jsou čistící zóny, které při správné aplikaci a vhodném výběru typu dokáže zachytit větší či menší kamínky, spolehlivě ochránit podlahovinu před mechanickým poškozením, osušit obuv a napomoci tak stále perfektnímu vzhledu všech následných podlahovin..

Nejdůležitější však pro správnou funkci těchto velmi speciálních materiálů je jejich každodenní údržba, neboť jedině tak je jejich potencionál plně využit..

   

   

Linoleum je jedna z vysoce kvalitních podlahovin, která prošla velkým vývojem, ale její uplatnění v bytovém sektoru není úplně šťastnou volbou, neboť jako materiál, který je vyroben z čistě přírodních komponentů, vyžaduje i při úpravě PUR velkou pozornost při údržbě a při jejím opomenutí dochází k nevratnému poškození. Proto je vidět převážně v občanských stavbách, zdravotnických zařízeních, kde je pravidelná údržba samozřejmostí. Vyrábí se v metráži i čtvercích (60 x 60cm)..

Sportovní podlahoviny zažívají velký boom, neboť počet sportovišť stoupá stejně jako kvalita nabízených podlahovin..

Pryžové podlahoviny jsou pro svou velkou mechanickou odolnost velmi používány, mimo jiné, stejně jako linoleum ve zdravotnických i jiných zařízeních. Vyrábí se rovněž v metráži i čtvercích (60 x 60cm)..

left right

certifikáty a osvědčení

certifikát
certifikát
certifikát
certifikát
certifikát