Historie

Historie a vývoj 

V letech 1974 – 1977 jsem se vyučil v OU Na zeleném pruhu v Praze obor podlahář a od této doby, s výjimkou základní vojenské služby, se této úžasné profesi věnuji a mám tak, jako asi jeden z mála možnost srovnávat, jak se tato v minulosti dost opomíjená živnost za ta dlouhá léta vypracovala na jeden z nejdůležitějších prvků při utváření interieru ….

Od roku 1993, kam se datuje zahájení působení naší společnosti na trhu, jsme se zabývali převážně dodávkou a montáží podlahových krytin  jako je klasické PVC, koberce do bytového a komerčního sektoru dle tehdejších možností.

Postupem času a s nástupem nových materiálů a technologií  jsme se začali zabývat stále kvalitnějšími materiály jako je přírodní linoleum, bezpečnostní protiskluzové podlahoviny ALTRO a FORBO, plovoucími podlahami laminátovými, později dřevěnými, nyní přibyly vysoce zátěžové vinylové podlahoviny v dílcích, pohledové stěrky, epoxidové stěrky viz níže.

Toto  vše samozřejmě v souladu s postupným vzděláváním se u zahraničních výrobců těchto materiálů i nových technologií nejvýznačnějších výrobců stavební chemie ARDEX, UZIN, BOSTIK, kdy prvořadým a neměnným krédem naší firmy je po léta dokonalá úprava podkladu, která je naprosto nezbytná pro aplikaci všech typů podlahovin ….

V roce 1999 jsme se stali výhradním zastoupením v ČR BONARFLOORS Ltd., jejíž produkty jako je vysoce zátěžová sametová podlahová krytina FLOTEX, čistící zóny CORAL, čistící systémy NUWAY jsou stále tím nejlepším, co je v daném sektoru k dodání.

Dodávky těchto zcela vyjímečných materiálů nadále zajišťujeme, Ikdyž již ne jako zastoupení v ČR.

Dále zajišťujeme ve spolupráci s firmami ARDEX dekorativní pohledové stěrky na stěny i podlahy panDOMO a BetonImage.

 

S firmami ARDEX, AVIS COLOR, WEBER, MUREXIN, DECOR ITALIA, MORFICO, ATRIAFLOOR provádíme lité epoxidové, cementové a polyuretanové dekorativní podlahy do vhodných interierů, stejně jako stěrky, nátěry, záškraby, vhodné pro garáže, společné prostory bytových domů, parkingy, atd.

Na všechny uvedené technologie vlastníme certifikáty o úspěšně absolvovaném školení.

V roce 2010 jsme se stali členem obchodní sítě 1FLOOR, dodávající na náš trh kvalitní vinylové podlahoviny WINEO a Mfloor, dřevěné podlahy Kährs i laminátové podlahy WINEO.

Veškeré další informace najdete na www.1floor.eu, kde je prezentována i vlastní kolekce 1Floor.

zivnost zivnost zivnost

left right

certifikáty a osvědčení

certifikát
certifikát
certifikát
certifikát
certifikát