Historie

Historie a vývoj 

V roce 2018 jsem převzala od svého otce jeho firmu a snažím se, aby jeho celoživotní dílo pokračovalo tak, jak by si přál!

On se v letech 1974 – 1977 vyučil v OU Na zeleném pruhu v Praze obor podlahář a od té doby, s výjimkou základní vojenské služby, se této úžasné profesi věnoval až do odchodu do předčasného důchodu….

Od roku 1993, kam se datuje zahájení působení společnosti na trhu, se zabýval převážně dodávkou a montáží podlahových krytin  jako je klasické PVC, koberce do bytového a komerčního sektoru dle tehdejších možností.

Postupem času a s nástupem nových materiálů a technologií  jsme se začali zabývat stále kvalitnějšími materiály jako je přírodní linoleum, bezpečnostní protiskluzové podlahoviny ALTRO a FORBO, plovoucími podlahami laminátovými, později dřevěnými, dále přibyly vysoce zátěžové vinylové podlahoviny v dílcích, pohledové stěrky, epoxidové stěrky viz níže.

Toto  vše samozřejmě v souladu s postupným vzděláváním se u zahraničních výrobců těchto materiálů i nových technologií nejvýznačnějších výrobců stavební chemie ARDEX, UZIN, BOSTIK, kdy prvořadým a neměnným krédem naší firmy je po léta dokonalá úprava podkladu, která je naprosto nezbytná pro aplikaci všech typů podlahovin ….

 

Dále zajišťujeme ve spolupráci s firmami ARDEX dekorativní pohledové stěrky na stěny i podlahy panDOMO a BetonImage.

 

S firmami ARDEX, AVIS COLOR, WEBER, MUREXIN, DECOR ITALIA, MORFICO, ATRIAFLOOR provádíme lité epoxidové, cementové a polyuretanové dekorativní podlahy do vhodných interierů, stejně jako stěrky, nátěry, záškraby, vhodné pro garáže, společné prostory bytových domů, parkingy, atd.

 

Na všechny uvedené technologie vlastníme certifikáty o úspěšně absolvovaném školení.

 

left right

certifikáty a osvědčení

certifikát
certifikát
certifikát
certifikát
certifikát